انواع بیمه

انواع بیمه

خودرو بدنه

آتش سوزی

مسافرت

پرواز داخلی

پرواز خارجی

هتل

درباره ما

اینجا ماه مونه ، ماه مون ماهی است برای همه مون . جایی که می تونیم همه مون در کنار هم زیبایی ، لطافت ، روشنایی و محبت ماه مون رو ببینیم و از اون لذت ببریم . اینجا همه مون میتونیم به موفقیت همه مون کمک کنیم . اینجا همه چیز هست ، هر چیزی که هر کسی در هر جایی برای یه زندگی خوب و آروم نیاز داره . اینجا بستر خلاقیت ، کسب و کار ، درآمدزایی و کارآفرینی برای همه مون هست . خدمات آموزشی ، ورزشی ، گردشگری ، توانبخشی ؛ درمانی و بیمه برای همه ، حتی افراد دارای معلولیت مهیاست . برای حمایت از محصولات خانگی و کسب و کارهای کوچک بستری فراهم کردیم تا هر کسی در هر جا و هر زمان بی دغدغه محصولات خودش رو با ذوق و سلیقه خودش عرضه کنه و بی واسطه بفروشه . مشتریان مون هم می تونند مستقیم با تولید کنندگان محصولات مورد نیازشون در ارتباط باشند و در تعامل با هم از نیازها و انتظارات هم بیشتر بدونند و به افزایش کیفیت و تنوع محصولات و نیازها و رضایت دو طرف بیشتر کمک کنند . در ماه مون هزینه های اجاره مکان و بازاریابی برای عرضه کنندگان و صرف وقت و هزینه رفت و آمد و گشت و گذار برای خرید محصول و خدمات برای مشتریان وجود نداره و این عاملی برای ارتباط آسون تر ، سریع تر و به صرفه تر برای همه مون در ماه مونه . راستی اینم بگم که برای افزایش کیفیت محصولات و خدمات عرضه کنندگان و همینطور رضایت بیشتر مشتریان ، هزینه ای که برای خرید پرداخت می کنید بعد از اعلام رضایت مشتری به دست فروشندگان میرسه . مگه از این بهتر هم داریم . در ضمن یه امتیازات و تخفیف هایی هم برای عرضه کنندگان خوبمون و مشتریان با وفامون داریم .

در باره خودمون تو ماه مون چی بگم ؟ تعدادی افراد متخصص در حوزه های مختلف که وجه مشترکمون دغدغه مون هست که بتونیم در ماه مون از تخصص مون برای مردم مون بهتر استفاده کنیم تا زندگی همه مون مثل ماه مون دلپذیر و دل انگیز بشه . ما تلاش کردیم از تحصیل کرده های متخصص مون ، جوان های ایده پرداز مون و صاحب نظران با تجربه مون برای ایجاد بستر ماه مون بهرمند بشیم . چرا ؟؟ 🤔 خب معلومه برای همون دغدغه مون

حالا بگم از دغدغه مون تو ماه مون ... میدونید که ظرفیت های زیادی تو کشورمون بین مردم مون وجود داره . تنوع زیادی هم در نیازهای مورد نیازمون برای مردم مون دیده میشه . اوضاع سخت اقتصادی و تحریم کشورمون ، بعدش هم که کرونا ، شرایط رو برای کسب و کارهای کوچک و خانگی هم مهیا کرده هم سخت کرده ولی همه ی اینها در ماه مون راه داره . ما در ماه مون راه مون رو طرحی کردیم تا راه رو برای مشاغل خانگی مون ، بانوان سرپرست خانوار مون و جوان های جویای نام و کارمون هموار کنیم . تازه میدونیم که افراد دارای معلولیت مون پتانسیهاشون و توانمندی هاشون فوق العاده است که میتونند با ارایه در ماه مون ، جامعه مون رو متحیر و متحول کنند .

ما همه مون در ماه مون ، با اعتبارمون برای هدف مون تمام تلاش مون رو کردیم تا فرصت و بستری فراهم کنیم تا همه مون با هر توانمندی با هر سرمایه و امکاناتی بتونیم تا حدودی به آرزوها و رویاهامون برسیم و ایران مون رو حال و هوای تازه تری بدیم .